23Piątek, 23 kwietnia 2021Jerzy, Wojciech
Dni powszednie: 7:00, 18:00Niedziela: 6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 16:30, 18:00
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 132-540 Trzebinia
środa, 11 marca 2015

Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci 2015

Przez trzy niedziele wielkopostne trwają w naszej parafii rekolekcje wielkopostne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nauki rekolekcyjne w tym roku głosi ks. dr Tadeusz Nosek z Krakowa.

Fotogaleria

niedziela, 8 lutego 2015

Koncert kolęd i pastorałek 2015

Zakończeniem okresu śpiewania kolęd był tradycyjny koncert, który odbył się w naszym kościele w niedzielę 1 lutego.
Chóry i zespoły muzyczne z całego powiatu chrzanowskiego zaprezentowały znane kolędy i pastorałki.
 W swoim repertuarze nie zabrakło także mniej znanych utworów.
Wśród artystów była także parafialna schola pod dyr. s. Katarzyny Kozubek. Wspólnym śpiewem zakończyliśmy kolędowy wieczór.
1.Fotogaleria
2.VIDEO

Poniedziałek, 29 grudnia 2014

Niedziela Świętej Rodziny

Niedziela Świętej Rodziny to coroczne świętowanie Jubileuszy Małżeńskich. Siedem par odnowiło przysięgę małżeńską, złożoną sobie nawzajem przed laty. Ks. Proboszcz życzył Im Bożej opieki oraz dalszej wytrwałości.
Lista Jubilatów:
60-lecie: Danuta i Henryk Ściebura
50-lecie: Ewa i Zbigniew Bonderek, Eugenia i Eugeniusz Ciupek, Bożena i Jan Łudzik, Teresa i Wojciech Olszak, Maria i Janusz Wądrzyk
25-lecie: Agata i Oleksy Bartosik
Fotogaleria

piątek, 26 grudnia 2014

Boże Narodzenie-Pasterka

Mszą świętą o północy (czyli Pasterką) rozpoczęliśmy świętowanie pamiątki narodzin Jezusa Chrystusa. Przy dźwiękach kolęd w wykonaniu Młodzieżowego Zespołu Muzycznego złożyliśmy sobie świąteczne życzenia wszelkiej pomyślności i Bożego błogosławieństwa.
1.Fotogaleria

2.Video

środa, 24 grudnia 2014

Zakończenie Rorat

Zwieńczeniem tegorocznego Adwentu było zważenie zebranych monet groszowych przeznaczonych na misje salezjańskie w Kongo. W tym roku uzbierano blisko 60 kg monet. Ponadto wybrano i nagrodzono najpiękniejsze lampiony roratnie. Niespodzianką wieczoru były słodkie muffinki czekoladowe, które otrzymali najmłodsi uczestnicy tegorocznych spotkań roratnich.
Fotogaleria

środa, 24 grudnia 2014

Wigilia Grupy Misterium

W przedświąteczną niedzielę miała miejsce Wigilia Grupy Misterium. Stawiliśmy się prawie wszyscy. Honorowym Gościem był Ks.Proboszcz. Modlitwa, fragment Ewangelii, życzenia, barszczyk i rybka wszystko to sprawiło, że powiało świąteczną atmosferą i kolędą.

Fotogaleria

środa, 24 grudnia 2014

Wigilia Kręgu Biblijnego

Krąg Biblijny w pełnym składzie wraz z opiekunem ks. Arturem oraz gośćmi Ks. Proboszczem i Ks. Sebastianem w sobotni wieczór spotkał się na wspólnej Wigilii. Sympatycznej atmosferze towarzyszyły życzenia, tradycyjny opłatek oraz kolacja. 
 
Fotogaleria

sobota, 20 grudnia 2014

Błogosławieństwo do posługi lektora 2014

W III Niedzielę Adwentu do grona lektorów dołączyło troje ministrantów. Uroczystego aktu błogosławieństwa do posługi czytania Słowa Bożego dokonał ks. Proboszcz. Przy opiekunie Służby Liturgicznej, ks. Sebastianie, lektorami stali się: Bartosz Borowy, Michał Góralewicz i Adrian Porczak. Życzymy im wytrwałości i zgłębiania Bożego Słowa.
Fotogaleria

wtorek, 16 grudnia 2014

Kiermasz prac Warsztatów Terapii Zajęciowej

W niedzielę 14 grudnia przy naszym kościele odbył się tradycyjny kiermasz ozdób bożonarodzeniowych, stroików świątecznych i innych pamiątek wykonanych w ramach prac z podopiecznymi Fundacji im. Brata Alberta i Warsztatów Terapii Zajęciowej działających przy naszej parafii. Fundacja dziękuje za przychylność i ofiarność podczas kiermaszu.
Fotogaleria

sobota, 22 listopada 2014

Jasne Światło

Kolejna Premiera nowej sztuki autorstwa i reżyserii dobrze znanego nam już Pana Marcina Kobierskiego.
Tym razem przenosimy się we włoskie klimaty.Pokazana jest historia Chiary Badano.
Jest to jest prawdziwa historia, choć wiele wydarzeń zostało
tu wymyślonych. „Jasne Światło”! Tytuł może mówić wiele.
Grają aktorzy grupy "MISTERIUM"
Fotogaleria
 

wtorek, 11 listopada 2014

Narodowe Święto Niepodległości 2014

W 96. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości została odprawiona uroczysta Msza św. za Ojczyznę. Mszy św. przewodniczył ks. Proboszcz, a do koncelebry dołączyli się ks. Krzysztof Gil z parafii w Trzebini-Sierszy oraz ks. Artur Zdebski. Przy udziale władz samorządowych i pocztów sztandarowych OSP, Hufca ZHP, związków i organizacji społecznych, instytucji oświatowych modliliśmy się w intencji naszego kraju.

Fotogaleria- Narodowe Święto Niepodległości
Fotogaleria-wystawa

środa, 5 listopada 2014

Wszystkich Świętych

W Uroczystość Wszystkich Świętych na Mszy św. o godz. 11.00 miało miejsce podniosłe poświęcenie nowopowstałych kaplic w naszej świątyni. Ksiądz Infułat Bronisław Fidelus Wikariusz Generalny Archidiecezji Krakowskiej odprawił Msze św. Formule poświecenia towarzyszyło zapalenie dwóch lamp oliwnych w Kaplicy Wszystkich Świętych i świec w Kaplicy Miłosierdzia Bożego.
Fotogaleria

środa, 22 października 2014

Spotkanie Róż Różańcowych

 W środę 22 października 2014 r. odbyło się tradycyjne październikowe spotkanie Róż Różańcowych. Przy kawie, herbacie i cieście spotkali się ci, którzy na co dzień otaczają całą naszą parafię modlitwą różańcową.

Fotogaleria

niedziela, 12 października 2014

Ognisko dla Służby Liturgicznej i ich rodzin

W niedzielne popołudnie 5 X ministranci i lektorzy naszej parafii wraz z Rodzicami spotkali się w plebańskim ogrodzie, aby nie tylko bliżej się poznać z nowym Opiekunem ks. Sebastianem, ale i wspólnie spędzić mile czas przy ognisku i grając w piłkę nożną.

Fotogaleria

czwartek, 2 października 2014

Rekolekcje Grupy Misterium

Ostatni weekend września, to rekolekcyjny i pracowity czas Grupy Misterium w
Bukowinie Tatrzańskiej.Adoracja Najświętszego Sakramentu,Modlitwa Liturgii Godzin (Brewiarz) i duchowa formacja to zasługa ks. Artura.
Próby, próby, próby pod czujnym okiem Marcina Kobierskiego wypełniły sobotę.
Udało się również wygospodarować chwilę na spacery, wyjazdy do
Zakopanego.... Całość stworzyła uroczy czas pozostający w pamięci już tylko
wspomnieniem.
Fotogaleria

niedziela, 14 września 2014

Podwyższenie Krzyża Świętego 2014

W niedzielę 14 września obchodziliśmy święto Podwyższenia Krzyża Świętego, które w naszej parafii wiąże się z tradycyjną procesją na Górę Bożniową pod Krzyż Jubileuszowy. Na szczycie góry mogliśmy wysłuchać "Siedem słów Chrystusa z Krzyża" przygotowanych przez Grupę "Misterium". Przyniesione przez wiernych a poświęcone w sierpniu bukiety ziół i kwiatów zostały spalone.

Fotogaleria

niedziela, 31 sierpnia 2014

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Inauguracyjną Mszą św. niedzielną dzieci i młodzież rozpoczęły kolejny w swym życiu rok szkolny. Dla pierwszoklasistów jest to szczególne przeżycie, dlatego na Mszy św. poświęcono im plecaki ze szkolnym wyposażeniem. W modlitwach na początek roku nauki wypraszaliśmy dla Wszystkich potrzebne dary Ducha Świętego. Jednocześnie posługę w naszej parafii rozpoczął ks. neoprezbiter Sebastian Kowalczyk, który zastąpił ks. Sebastiana Nowickiego.
Fotogaleria